آیا کالاهایی که در سایت گناوه مارت بفروش می رسد اصل هستند؟

بله – کالاهایی که در گناوه مارت بفروش میرسد، دارای اصالت است .

گناوه مارت اصالت همه کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که گناوه مارت برای تامین کالاهای ارائه شده در وب‌سایت، تنها با فروشگاه های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده‌است، را از گناوه مارت خریداری می‌کنند. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

 

 

به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب‌سایت گناوه مارت توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت هستند.

بنابراین کلیه کالاهایی که در گناوه مارت عرضه می‌شوند اصل هستند و به هیچ عنوان کالای تقلبی و یا غیراصل در سایت گناوه مارت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که فروشگاه گناوه مارت اصل بودن همه محصولات موجود در وب‌سایت را تضمین می‌کند.