قوانین فروشگاه لطفا بادقت مطالع کنید.

فروشگاه گناوه مارت با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های فروشگاه گناوه مارت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه گناوه مارت جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه گناوه مارت تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
همچنین فروشگاه گناوه مارت ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه  گناوه مارت را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است

گناوه مارت 7 روز فرصت برای بازگشت درنظر گرفته است.

از تاریخ 96/9/1 شرایط ضمانت و برگشت کالا
1مدت زمان گارانتی 7روزه  می باشد چک و تعویض
2  درصورت برگشت کالای معیوب تمامی هزینه رفت و برگست برعهده فروشگاه است ولی در صورتی که مشتری قصد تعویض محصول را دارد هزینه رفت و برگشت برعهده خود مشتری است
3  کالای برگشتی خود را قبل از اتمام گارانتی 7روزه در بسته بندی محکم با ذکر کامل ایراد فنی و تنها به ادرس فروشگاه گناوه مارت ارسال شود و غیر این صورت هیچ مسئولیتی متوجه ما نمی باشد.
4 هر گونه دست کاری و باز شدن لیبل گارانتی تنها به معنای ابطال ضمانت می باشد و تعویض نمی شود و با هزینه خود مشتری برگشت داده می شود.

5-لطفا توجه داشته بشید که پس از گذشت 7روز و کم بودن قطعات یا خرابی محصول فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی را نمیپذیرد

5 درصورت هر گونه ایراداتی قبل از ارسال بایدحتما مدیریت فروشگاه را در امور گذاشته  و بعد ارسل شوند در صورت عدم جواب قبل از اینکه گارانتی تمام شود جنس خود را ارسال کنید در غیر از این صورت هیچ بهانه ای پذیرفته نمیشود.

باتشکر مدیریت فروشگاه گناوه مارت